WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO

 

pragnienie bliskości / obawa przed zranieniem

14 listopada 2020


Co nam przeszkadza wchodzić swobodnie w relacje, kiedy tego chcemy? Pokazywać siebie i pozwalać, żeby uwaga drugiej osoby była skierowana na nas? Być otwartymi i cieszyć się zainteresowaniem innych? To zwykle lęk, że zostaniemy odrzuceni czy zranieni.

Lęk przed bliskością zwykle mniej sobie uświadamiamy niż lęk przed zranieniem. Chociaż oba są właściwie dwoma stronami tej samej monety. Oba ograniczają przyjemność, jaką moglibyśmy czerpać z flirtu, romansu, miłości i przyjaźni. Jeśli chcesz te lęki oswoić – zapraszam na warsztat. Będziemy budować pozytywne wzorce bliskości i otwierania się z jednej strony, a z drugiej stawiania granic i chronienia siebie w relacjach.


Superwizja: Joanna Dulińska, Instytut Psychologii Procesu
Zapisy: do 7 marca 2020
Cena: 150 zł.


 

Perfekcjonizm. Przypadek do leczenia? Warsztat dla osób, którym życie i działanie utrudniają zbyt wysokie oczekiwania. 

11 października 2020


To, co robisz, powinno być bez zarzutu i podobać się wszystkim, ciągle jeszcze nie jest dość dobre, bo mogłoby być jeszcze lepsze ... takie, czasem nieuświadomione myśli utrudniają nam życie i wbrew pozorom nie zawsze pomagają osiągać obiektywnie lepszych rezultatów. Potrafią za to zatrzymywać nas w fazie wiecznego planowania i utrudniać start, zmuszają do nieustających poprawek, nie pozwalają czerpać satysfakcji z realnego działania i jego efektów.

Zapraszam na warsztat, na którym będziemy odkrywać realność naszych oczekiwań, ich sens i sposoby radzenia sobie z nimi.


Superwizja: Michał Duda

Cena: 150 zł.

zapisy do 20 marca 2020Siła przyciągania. Warsztat o relacjach.

17.11.2019


Fascynacja, zauroczenie, onieśmielenie, obawa, frustracja i smutek, złość - cała skala uczuć towarzyszy nam, kiedy jesteśmy w relacji z drugą osobą. Możemy cieszyć się naszymi relacjami, ale też cierpieć z ich powodu albo odczuwać niedosyt. Możemy również wykorzystać zawarte w tych uczuciach informacje dla rozwoju i poszerzania świadomości o sobie, budowania lepszych, pełniejszych relacji, albo korzystnej dla nas zmiany otoczenia.

Na warsztacie możesz poszerzyć swój repertuar zachowań w związkach, więcej dowiedzieć się o sobie i stać się bardziej pewną/ym siebie w relacjach, uwierzyć, że cenią Cię inni i docenić się sam/a, poczuć się lepiej i w nowy sposób podejść do relacyjnych trudności.


Superwizja: Michał Duda

Cena: 100 zł.

zapisy do 10.11.2019


Mañana - o odkładaniu na później. 

19. października 2018, godz. 10.30-15.30


Warsztat przeznaczony jest dla osób, które odkładają nielubiane działania na później, czują się przytłoczone powinnościami i obawiają się konsekwencji odkładania lub niewykonania zadań. Również dla tych, którym wykonywane zadania nie dają satysfakcji i którzy nie znajdują czasu dla siebie a w końcu dla wszystkich, którzy z powodu nadmiaru obowiązków stracili poczucie własnego wewnętrznego kierunku.

Na warsztacie zajmiemy się wewnętrznymi przeszkodami na drodze do realizacji postanowień i zmierzymy się z nimi w bezpiecznych warunkach, odkryjemy dla siebie nowe wzorce działania przynoszącego satysfakcję. Będziemy mogli nauczyć się rozpoznawać przyczyny swoich ograniczeń, w nowy sposób podchodzić  do zaplanowanych działań i  podejmować bardziej świadome decyzje a także patrzeć z nowej perspektywy na swoje priorytety życiowe. 

Superwizja: Michał Duda

Cena: 100 zł.

Zapisy do 12.10.18

 

Nie patrz w dół! Warsztat o strachu przed porażką.

25 listopada 2018 godz. 10.30 – 15.00

Możesz starać się nie myśleć o niepowodzeniu, obawa przed nim może Cię paraliżować, ale możesz też lepiej poznać ją tak, żeby skorygować swoje sposoby i strategie osiągania celu i stać się kimś, kto odważnie się z nią mierzy i czerpie z tego satysfakcję. Jeśli chcesz spróbować – zapraszam na warsztat.


Zajmiemy się konstruktywnym dookreśleniem naszych zamierzeń, marzeń i celów a także związanych z nimi obaw i lęków, a potem przekształcimy te obawy w nowe wzorce radzenia sobie z trudnościami i przeszkodami, a przy tym będziemy się dobrze bawić.Superwizja: Michał Duda
Cena: 100 PLN
Zgłoszenia do 20 maja


 
 

Umiejętności interpersonalne w pracy z klientami

Warsztat umiejętności zawodowych dla osób pracujących z ludźmi, instruktorów, nauczycieli, lektorów języków obcych.


Praca z ludźmi to czasami oczekiwania, którym trudno sprostać, trudne zachowania i emocje, delikatne sytuacje, w których trudno zachować spokój umysłu. Jak profesjonalnie reagować? Jak pracować z trudnymi dla siebie uczestnikami zajęć? Jak wychodzić naprzeciw ich potrzebom a przy tym samemu czuć się komfortowo i stwarzać korzystną w pracy atmosferę?

Podczas warsztatu będziemy rozwiązywać wniesione przez uczestników problemy, pracować nad elastycznością, stwarzać swój własny model działania i dostosowania się do indywidualnych wymagań.


Warsztat na zamówienie firm, instytucji i organizacji.

Termin, czas trwania i zakres do uzgodnienia.